Flos na konferenci TechoCon

Rádi bychom vás pozvali na TechoCon – celodenní interaktivní konferenci zaměřenou na technologické inovace a jejich vliv na život v kancelářích. Techocon se koná 13. 9. 2018 v pražské Hostivaři.

 

Hlavním tématem letošního ročníku je Coworking - moderní technologie v kanceláři a nové metody práce a sdílení informací a prostoru. Program je nabitý přednáškami a panelovými diskusemi odborníků z České republiky i ze zahraničí. Konference je pro odbornou veřejnost zdarma, počet míst je však omezený. Doporučujeme potvrdit účast včas na flos@konsepti.com nebo se registrovat přímo na webu akce.

Expozice českého zastoupení značky Flos se bude tematicky věnovat největším výzvám, kterým moderní kancelář čelí – měnící se požadavky na vnitřní prostor a navození odpovídající atmosféry. S tím je spojen požadavek na jednoduchou variabilitu svítidel, špičkový design a snadné ovládání svítidel. Proto jsme se rozhodli prezentovat světelný systém lnfra-Structure ovládaný pomocí mobilní aplikace FLOS Smart Control a geniálně minimalistické volně stojící svítidlo Superloon.

 

 

TechoCon

 

13.9.2018, 9:00 – 17:00 + večerní party

 

U Továren 770/1b, Praha 10 – Hostivař

 

Jak se k nám dostanete najdete na webu konference

Máte zájem o produkty Flos?

Kontaktujte nás

KONTAKT

 

Designová svítidla: umělecká,

kreativní a inovativní.

 

 

 

© Copyright 2018. All Rights Reserved.